Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Daria Zawiałow na 10-tych Wojkowickich Dniach Kultury

11 kwietnia - 12 kwietnia

Plakat do koncertu Darii Zawiałow 11 kwietnia 2021 roku

Nowa data koncertu to 11 kwietnia 2021 o godzinie 19.00. Wszystkie bilety zakupione na terminy 19 kwietnia 2020 oraz 18 października 2020 (godziny 17.30 i 20.00) zachowują ważność na nowy termin. O ewentualnych kolejnych zmianach będziemy informować poprzez naszą stronę WWW, Facebooka i Instagrama, ale mamy nadzieję, że nie będzie już takiej konieczności. Do zobaczenia!

Oczywiście cały czas istnieje możliwość zwrotu biletu. Formularz zwrotu biletu dostępny tutaj – https://www.mokwojkowice.pl/kasa/

Nasz MOK ma już 10 lat! Czas leci tak szybko, zostają wspomnienia, niezliczona ilość koncertów, festiwali, przeglądów i wydarzeń. Już planujemy kolejne, ale dziesięciolecie to wyjątkowy jubileusz, tym samym nasze koncerty i goście również będą wyjątkowe! Już teraz zdradzamy, że okrągła rocznica działalności MOK-u zbiegnie się z trasą koncertową młodej i utalentowanej gwiazdy polskiej piosenki – Darii Zawiałow. W ramach trasy koncertowej Helsinki Tour 3.0, jednym z jej muzycznych przystanków będzie właśnie Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach!

Daria Zawiałow dała się poznać za sprawą wielu telewizyjnych programów muzycznych typu talent show, w których zajmowała wysokie miejsca . Śpiewa od najmłodszych lat, a w miarę doskonalenia warsztatu wokalnego jej sukcesy są coraz częstsze. Single takie jak „Kundel Bury” i „Miłostki” doczekały się mocnych pozycji na radiowych listach przebojów oraz milionów wyświetleń w internecie.

Po raz pierwszy swój debiutancki materiał zaśpiewała podczas koncertu w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, wkrótce też pojawiła się jej pierwsza płyta „A kysz”. Jej drugi album studyjny „Helsinki” sprawił, że została nominowana do nagród MTV Europe Music Awards 2019 w kategorii najlepszy polski wykonawca. Będziemy więc mieli doskonałą okazję do wysłuchania Darii Zawiałow na żywo, a tym samym świętowania 10 lat z kulturą w Wojkowicach na najwyższym poziomie.

Kup bilet

Plakat do koncertu Darii Zawiałow 11 kwietnia 2021 roku

 

 

 

 

Szczegóły

Start:
11 kwietnia
Koniec:
12 kwietnia
Wydarzenie kategorie:
,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2593000630791298

Miejsce

Organizator