Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty edukacyjne z Bajką Pana Kleksa // dla dzieci od 5 do 12 lat

10 grudnia 2020 - 11 grudnia 2020

Slider do wydarzenia online Warsztaty Świąteczne dla dzieci w wieku 5-12 lat 10 grudnia 2020 o godzinie 17.00

Do Świąt zostało nam jeszcze kilka tygodni, warto więc wykorzystać ten czas jak najlepiej dzięki odpowiednim przygotowaniom, zabawie, tworzeniu świątecznego nastroju poprzez dekoracje i plastyczne działania. Mamy wyjątkową propozycję dla wszystkich dzieci w wieku od 5 do 12 lat! Zapraszamy do udziału w interaktywnych, świątecznych warsztatach edukacyjnych online – Święta Pana Kleksa!

Będzie się działo, warto więc jak najszybciej potwierdzić swój udział w spotkaniu wysyłając maila na adres: zgloszenia@mokwojkowice.pl
W temacie prosimy o wpisanie: “Warsztaty świąteczne“, a w treści: ilość dzieci uczestniczących w warsztatach oraz ich wiek (bez podawania danych osobowych).

Ilość miejsc ograniczona została do 50 osób, dlatego nie należy zwlekać z zapisami. Warsztaty są bezpłatne!

A teraz kilka słów wyjaśnienia – co się będzie działo? Bajka Pana Kleksa to niezwykłe miejsce zabaw dla dzieci, bawialnia pełniąca funkcje edukacyjne, ale również magiczna przestrzeń przeniesiona prosto z wyobraźni Jana Brzechwy. Skoro więc nie możemy sami się tam przenieść… Bajka Pana Kleksa zawita w naszych domach! Wystarczy wysłać zgłoszenie na maila, a potem po otrzymaniu linka, kliknąć w niego 10 grudnia o godzinie 17.00 i już zacznie się świąteczna przygoda!

Podczas spotkania dzieci dowiedzą się dlaczego fajerwerki wybuchają, co sprawia, że ciasto staje się puszyste, nauczą się jak dzięki upcyklingu wykonać świąteczne eko-dekoracje oraz jak zrobić własną lampkę świąteczną. To tylko niektóre z przewidzianych niespodzianek, które zapewnią Wam tyle samo rozrywki co wiedzy. Serdecznie zapraszamy!

Slider do wydarzenia online Warsztaty Świąteczne dla dzieci w wieku 5-12 lat 10 grudnia 2020 o godzinie 17.00

Szczegóły

Start:
10 grudnia 2020
Koniec:
11 grudnia 2020
Wydarzenie kategorie:
, , ,

Miejsce

Organizator