Święty Mikołaj zawita do Wojkowic!

5 grudnia 2020 - 7 grudnia 2020

Najbardziej wyczekiwany przez wszystkie dzieci gość z dalekiej północy i w tym roku przybędzie do Wojkowic aby wręczać prezenty i sprawiać radość najmłodszym i ich rodzinom. Nawet w tak trudnych, niesprzyjających spotkaniom czasach nie zapomni o naszych maluchach i na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach przygotuje dla dzieciaków wyjątkową niespodziankę! Żeby wziąć udział w mikołajkowej akcji należy spełnić jeden prosty warunek, a potem już tylko czekać na upragniony prezent. Tegoroczna wizyta Mikołaja odbędzie się 5 oraz 6 grudnia!

Tym razem Mikołaj wraz z wesołym pomocnikiem odwiedzi każde dziecko osobiście! Aby tak się jednak stało należy do 2 grudnia przynieść do MOK-u paczkę z prezentem dla dziecka – jedną na każde dziecko i dokładnie ją opisać, wraz z adresem pod który będzie dostarczona. Następnie każda paczka trafi do konkretnego dziecka w wybrany dzień (5 lub 6 grudnia) kiedy to Mikołaj swoim świątecznym powozem będzie rozwoził prezenty po naszym mieście. Mikołajowy pojazd będzie już z daleka widoczny, pięknie ozdobiony i rozbrzmiewający dźwiękami oraz głosem samego Mikołaja! Razem z pomocnikiem odwiedzą każdy adres, pod którym na prezent czekać będą maluchy, z racji na stan pandemii Mikołaj nie będzie wchodził do domu, zostawi jedynie paczkę przed drzwiami i przywita się z domownikami. Tak radosnego gościa na pewno każdy z chęcią przywita, dlatego nie zwlekajcie i przyłączcie się do świątecznej zabawy! Udział w akcji jest bezpłatny a wszelkie szczegóły i dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 769 64 82. Zapraszamy!

Start:
5 grudnia 2020