Spektakl lalkowy – “Calineczka

14 maja 2023 : 16:00 - 17:00

15zł
grafika - Spektakl Calineczka

Teatr Lalek „Bajka” oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach serdecznie zapraszają dzieci na przedstawienie kukiełkowe  na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Calineczka”. Klasyczna bajka dla dzieci z udziałem sympatycznych kukiełek sprawi, że na naszej scenie pojawi się przepiękny świat, w którym Calineczka wraz z innymi bohaterami będzie przeżywać przygody. Przedstawienie odbędzie się 14 maja o godzinie 16.00. Bilety w cenie 15 zł od osoby będą dostępne w kasie MOK lub online.

Calineczka jest malutką dziewczynką mierzącą zaledwie cal wzrostu, wyróżnia się wyjątkową urodą – jednak to nie piękno zewnętrzne, lecz dobre serce sprawia, że wszyscy ją kochają. W trakcie przedstawienia będziemy śledzić jej przygody i podróże po różnych krainach, gdzie spotka wiele ciekawych postaci, zmierzy się też z ich problemami i chętnie pomoże każdemu kto będzie tego potrzebował. Na scenie zobaczymy domek Calineczki, przeniesiemy się na moczary, a także w okolice domku Żuka i do krainy Elfów. W czasie wędrówek małej dziewczynki poznamy takich bohaterów jak Mysz, Żuka, Biedronkę, Wróżkę, Elfa, a także wiele innych. Przesłaniem bajki jest prawda o tym, że bycie dobrym i okazywanie innym współczucia to bardzo ważna cecha i należy ją pielęgnować. Jak wiemy w teatrze lalek występują tylko kukiełki, dlatego dla wszystkich ciekawych jak wygląda praca aktora z lalką będzie niespodzianka – po przedstawieniu aktorzy zaprezentują dzieciom kukiełki z bohaterami „Calineczki”, będzie można również porozmawiać o nich i zrobić sobie z nimi zdjęcia. Zapraszamy!

grafika - Spektakl Calineczka

14 maja 2023