Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spektakl dla dzieci “Księga pełna czarów”

20 kwietnia : 16:00 - 17:00

20zł
grafika - spektakl "Księga pełna czarów"

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta na spektakl teatralny – „Księga pełna czarów”. To komedia dla najmłodszych – inspirowana baśnią Janiny Porazińskiej pt. ”Czarodziejska księga”.
Ludowa powiastka o zabawnych perypetiach głównych bohaterek – sióstr Marcysi i Krysi. Razem stawią czoła podstępnemu Henrykowi, a w przygodach pomoże im dziadek Mateusz, który sprawi, że dziewczynki oraz publiczność odkryją moc pochodzącą z książek.
Na spektakl zapraszamy 20 kwietnia o godzinie 16.00. Bilety w cenie 20 zł będą dostępnie w kasie MOK oraz online. Pamiętajcie o pieczątkach – przedstawienie bierze udział w akcji Młodego Miłośnika Sztuki.

Spektakl ma charakter dydaktyczny, a zawarty w nim morał sprawi, że dzieci zdecydowanie chętniej zasiądą do nauki czytania i pisania. Za sprawą Krysi, widzowie odkryją, że za odczytywanymi literkami kryje się wspaniała treść, magia-wiedza, której posiadanie może nieraz uchronić nas przed zgubą.
Bogata scenografia, wspaniała kreacja krakowskich aktorów, różnorodne postaci, melodie szybko zapadające w ucho, potęgują walory i wpływają na artystyczny odbiór widowiska.

Spektakl adresowany do dzieci w wieku 4-10 lat

KUP BILET

grafika - spektakl "Księga pełna czarów"

Szczegóły

Data:
20 kwietnia
Czas:
16:00 - 17:00
Koszt:
20zł
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Telefon:
327696482
Email:
mok@mokwojkowice.pl
Strona internetowa:
www.mokwojkowice.pl

Miejsce

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Jaworznik 6
Wojkowice, śląskie 42-580 Poland
+ Google Map
Telefon:
327696482
Strona internetowa:
www.mokwojkowice.pl