Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spektakl dla dzieci „Aladyn: na ratunek światu”

17 lutego : 16:00 - 17:00

20zł
grafika-bajka Aladyn

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach na spektakl pt. „Aladyn: na ratunek światu” – inscenizację jednego z najsłynniejszych fragmentów “Baśni z 1001 nocy”. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego o godzinie 16.00. Bilety w cenie 20 zł będą dostępne w kasie MOK oraz online. Zapraszamy!

 

Główna postać – Aladyn, to biedny chłopak, zamieszkujący piękne, lecz bardzo zanieczyszczone królestwo. Jego ciężkie życie odmienia się za sprawą niezwykłej lampy, z której pojawia się dżin i chce spełnić jego trzy życzenia. Jednak nasz bohater zamiast bogactw i szczęścia pragnie uratować Ziemię przed nadciągającą nieuchronnie katastrofą ekologiczną (i tym samym zdobyć serce księżniczki Dżasminy). Przedstawienie “Aladyn: na ratunek światu” to również wesoła, interaktywna zabawa z dziecięcą publicznością. Nie zabraknie konkursów, piosenek, wspaniałej muzyki, mnóstwa humoru, barwnych  kostiumów i pięknej scenografii. Nie można też zapominać o niewątpliwych walorach edukacyjnych tej inscenizacji. Profesjonalni aktorzy teatralni z wieloletnim doświadczeniem stanowią gwarancję udanego spektaklu i doskonałej zabawy!

Przedstawienie  to kolejna okazja do zdobycia pieczątki w ramach akcji Młody Miłośnik Sztuki – a kto jeszcze nie zaczął zbierać to właśnie będzie mógł rozpocząć przygodę ze sztuką w MOK-u.

 

KUP BILET

grafika-bajka Aladyn

Szczegóły

Data:
17 lutego
Czas:
16:00 - 17:00
Koszt:
20zł
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Telefon:
327696482
Email:
mok@mokwojkowice.pl
Strona internetowa:
www.mokwojkowice.pl

Miejsce

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Jaworznik 6
Wojkowice, śląskie 42-580 Poland
+ Google Map
Telefon:
327696482
Strona internetowa:
www.mokwojkowice.pl