Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PRZEDPREMIERA “Poranki, kiedy wracamy do domów” (2022) – FILM KRÓTKOMETRAŻOWY

30 października 2022 : 16:30 - 17:30

10ZŁ
Grafika informująca o przedpremierze filmu krótkometrażowego Poranki, kiedy wracamy do domów, 30 października 2022 o godzinie 16:30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

Kolektyw Kuzyni i Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach serdecznie zapraszają na premierę filmu krótkometrażowego “Poranki, kiedy wracamy do domów”. 

“Poranki, kiedy wracamy do domów” to filmowy projekt zrodzony z pasji i potrzeby podzielenia się ze światem tym co dla jego twórców ważne, ale i niewygodne. To opowieść o momentach granicznych w życiu, radzeniu sobie z traumą i poczuciem winy, a przede wszystkim – zagubieniu w pierwszych momentach dorosłości. To refleksyjna, rozgrywająca się na dwóch płaszczyznach czasowych historia, pełna niedopowiedzeń i symboliki przeprawa do lepszego zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości.

Kolektyw Kuzyni tworzą Piotr Grudniak (który również pracuje jako realizator dźwięku w wojkowickim MOKu), Bartosz Piątek, Marcin Grudniak i Tymoteusz Piątek. I choć żaden z nich nie ukończył szkoły filmowej, ani nie posiada wykształcenia filmowego, to na każdym etapie produkcji starali się zachować jak największy profesjonalizm, a talenty i zainteresowania okołofilmowe stworzyły warunki i możliwość dla zaistnienia krótkiego metrażu. Nieocenione było także wsparcie, zdolności i dobre chęci wielu fantastycznych ludzi, między innymi Filipa Żółtowskiego który to skomponował muzykę do filmu krótkometrażowego “Poranki, kiedy wracamy do domów”. To muzyk młodego pokolenia zdobywający coraz większe uznanie na scenie jazzowej.

Całość powstała we współpracy i dzięki życzliwości Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach, który to został oficjalnym partnerem filmu.

Przedpremiera: 30 października 2022 r, Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach

Czas trwania filmu: 40 minut

Wstęp: 10 zł

Serdecznie zapraszamy

Rekomendowany przez nas wiek widza: 15+ lat

 

KUP BILET

 

Grafika informująca o przedpremierze filmu krótkometrażowego Poranki, kiedy wracamy do domów, 30 października 2022 o godzinie 16:30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

 

Więcej o Kolektywie Kuzyni i filmie “Poranki, kiedy wracamy do domów”
YouTube
Instagram
Facebook

 

Grafika i zdjęcia przedstawiające Kolektyw Kuzyni - Piotr Grudniak, Bartosz Piątek, Tymoteusz Piątek, Marcin Grudniak - twórcy filmu krótkometrażowego "Poranki, kiedy wracamy do domów" (2022)

 

TEASER NR 2

 

TEASER NR 1

 

Szczegóły

Data:
30 października 2022
Czas:
16:30 - 17:30
Koszt:
10ZŁ
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Jaworznik 6
Wojkowice, śląskie 42-580 Poland
+ Google Map
Telefon:
327696482
Strona internetowa:
www.mokwojkowice.pl

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Telefon:
327696482
Email:
mok@mokwojkowice.pl
Strona internetowa:
www.mokwojkowice.pl