Nadchodzi nowe – Kalejdoskop Wojkowickich Artystów!

1 stycznia 2021 : 00:00 - 31 grudnia 2021 : 23:59

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza wszystkich uzdolnionych plastycznie dorosłych do zgłaszania się ze swoją twórczością do naszej placówki. Podobnie jak przy akcji dla dzieci i młodzieży – Młodzi Malarze Wojkowic – chcemy wyłaniać wśród mieszkańców naszego miasta talenty nieodkryte, rysujących do szuflady lub hobbystycznie, ale również ludzi, którzy mają na swoim koncie sukcesy lub edukację artystyczną. Kalejdoskop Wojkowickich Artystów to wirtualna galeria, miejsce w którym można zaprezentować swój talent i własną działalność. Czas przejrzeć swoją twórczość i wysłać do MOK-u.

Kalejdoskop będzie miejscem zarezerwowanym dla wszystkich dorosłych, dla osób które malują i rysują w różnych technikach i chętnie podzielą się z nami swoimi pracami. Jedyne co należy zrobić to zgłosić się do nas telefonicznie 32 769 64 82 bądź mailowo zgłoszenia@mokwojkowice.pl w celu ustalenia szczegółów.

W naszej galerii znajdzie się miejsce dla ludzi z pasją, zarówno dla tych, którzy do tej pory nie mieli okazji podzielić się swoim hobby, jak również dla tych którzy na tym polu działają już od jakiegoś czasu. Wszystkich Was chętnie poznamy i  czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia! W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 32 769 64 82.

Start:
1 stycznia 2021 : 00:00