„Komedia z dreszczykiem” na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach

15 grudnia 2023 : 19:00 - 21:00

99zł
Spektakl - Komedia z dreszczykiem

ZMIANA OBSADY! Wystąpią: Ilona Chojnowska, Magdalena Wołłejko, Piotr Cyrwus, Modest Ruciński

„Komedia z dreszczykiem” czyli sensacyjno-metafizyczna przygoda detektywistyczna w komediowej odsłonie z gwiazdami polskiej sceny aktorskiej. Do Wojkowic zawitają aktorzy znani z wielu wybitnych ról filmowych, serialowych oraz teatralnych i wprowadzą nas w świat intryg i tajemnic prosto z pierwszych stron plotkarskich portali. Zobaczymy co dzieje się za kulisami pracy scenarzystów i gwiazd filmowych, a właściwie jakie sensacyjne wydarzenia wzbudzają zainteresowanie szerokiej publiczności. Już 15 grudnia o godzinie 19.00 zapraszamy na „Komedię z dreszczykiem” – dobra zabawa gwarantowana! Bilety w cenie 99 zł będą dostępne online lub w kasie MOK.

Ilona Chojnowska, Magdalena Wołłejko, Piotr Cyrwus, Modest Ruciński, wystąpią w Wojkowicach w komedii sensacyjno-metafizycznej – co sugeruje widzom akcję, tajemnicę, a może nawet ingerencję nadprzyrodzonych sił. Aby się przekonać co takiego wydarzy się w „Komedii z dreszczykiem” z firmy producenckiej Joanny Cywińskiej, warto wybrać się na ten intrygujący spektakl. A co się będzie działo? Do posiadłości nad jeziorem, w 30 rocznicę ślubu przyjeżdża scenarzysta serialowy Konrad. Jednak to nie małżonka towarzyszy mu w tym romantycznym wyjeździe, a pewna ponętna Bianka, z którą w sekrecie się spotyka. Jednak na przeszkodzie romantycznej schadzki stoi niespodziewany wypadek. Tutaj do akcji wkracza inspektor policji, który będzie próbował wyjaśnić co lub kto stoi za tajemniczą śmiercią nad jeziorem. Pojawi się również duch, a wraz z nim medium o hipochondrycznych skłonnościach. Zdrada, zbrodnia, duch i tajemnicze zaginięcie Izabelli – te wszystkie elementy trzeba będzie powiązać, aby wyjaśnić co tak naprawdę się stało. Zapraszamy!

KUP BILET

Spektakl - Komedia z dreszczykiem