Kameralny Chór Wielopokoleniowy na Triduum Paschalne 2022

14 kwietnia 2022 : 18:00 - 15 kwietnia 2022 : 19:00

Plakat na koncert Kameralnego Chóru Wielopokoleniowego Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach na Triduum Paschalne 2022 w wojkowickich parafiach. Na zdjęciu widoczni członkowie i dyrygent chóru w kościele.

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach serdecznie zaprasza na wielkanocne koncerty Kameralnego Chóru Wielopokoleniowego. Mieszkańcy Wojkowic będą mieli aż dwukrotną okazję do wysłuchania pieśni wielkanocnych z repertuaru specjalnie przygotowanego z okazji Wielkiejnocy w dwóch parafiach wojkowickich. W Wielki Czwartek zapraszamy na godzinę 18.00 na Mszę Wieczerzy Pańskiej do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Żychcicach. Natomiast w Wielki Piątek Chór wystąpi w kościele pw. św. Antoniego w Wojkowicach podczas Liturgii Męki Pańskiej o godz. 18.00. Wielki Tydzień to szczególny czas w tradycji chrześcijańskiej, przygotowujący wiernych do Zmartwychwstania Pańskiego, w czasie Triduum Paschalnego celebrujemy mękę, śmierć i w końcu zmartwychwstanie. Aby spędzić ten czas na pojednaniu, refleksji i spokojnym oczekiwaniu na Święta Wielkanocne Kameralny Chór uświetni swoimi występami wieczorne nabożeństwa.

Start:
14 kwietnia 2022 : 18:00