9. Spotkanie Klubu Filmowego

24 marca 2022 : 18:00 - 20:00

miniaturka do klubu filmowego MOK-u. 16 i 30 września od godziny 18.00

Zapraszamy dorosłych widzów oraz młodzież, w programie będą pojawiać się filmy z ostatnich lat, niedawne hity kinowe, ale również wprowadzimy nieco klasyki, bo od niej przecież wszystko w kinie się zaczęło. Prowadząca z pasją opowiada o każdym wybranym utworze filmowym i zachęca do dzielenia się własnymi wrażeniami. Każdy taki seans to okazja do zapoznania się z wartościowym kinem.

W naszym kolejnym filmie zobaczymy trio jednych z najbardziej znanych hollywoodzkich aktorek – Margot Robbie, Nicole Kidman oraz Charlize Theron. Wszystkie one mają na swoim koncie wielkie filmowe kreacje, liczne nagrody, w tym oscary dla Kidman i Theron. Tym razem zobaczymy je razem w filmie wpisującym się w odkrywanie ciemnych stron showbiznesu i nadużyć w miejscach pracy, które pod głośnym hasłem #meetoo, dotknęły szczególnie gwiazdy Hollowood. Dzięki akcji wiele z nich zdobyło się na odwagę aby głośno mówić o swoich prawach i doprowadzić do tego, że przemocowi pracodawcy za swoje działania ponieśli konsekwencje. Jednym z nich był szef wielkiego studia telewizyjnego FOX News, o którym powstał przed filmową wersją serial z Russellem Crowe w roli głównej.

Zapraszamy do naszego Klubu!
Szczegóły oraz zapisy tel.: 32-769-64-82

24 marca 2022