Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Zostaliśmy beneficjentem w programie Bardzo Młoda Kultura!

Miło nam poinformować, iż Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach w ramach akcji “Dotacje na Edukacje” spośród 49 nadesłanych projektów wybrał 9 – w tym projekt Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach “Laboratorium Innowacji Kulturalnych”.

Projekt będzie realizowany w ramach programu Bardzo Młoda Kultura – to ogólnopolska inicjatywa, prowadzona przez Narodowe Centrum Kultury, której celem jest wzmacnianie roli edukacji kulturowej i zbliżanie sektora edukacji i kultury. Laboratorium Innowacji Kulturalnych pomoże w określeniu nowej formuły funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach, jako instytucji kreującej swoją działalność w oparciu o dialog ze społecznością lokalną. Efekty projektu pomogą budować kapitał społeczny, na którym MOK będzie bazować w przyszłości tworząc ofertę, która będzie lepiej odpowiadać na potrzeby mieszkańców. O postępach w realizacji projektu będziemy informować na bieżąco.

Poniżej przedstawiamy oryginalny post na Facebook’u Instytutu Korfantego informujący o beneficjentach programu Bardzo Młoda Kultura.

Zostaliśmy beneficjentem w programie Bardzo Młoda Kultura!