Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Zbigniew Wodecki

Dzień Kobiet w Wojkowicach świętowaliśmy 5 marca, bowiem właśnie tego dnia odwiedził nas wybitny artysta, piosenkarz i kompozytor – Zbigniew Wodecki. Artystę w sobotni wieczór powitał tłum fanów – a zwłaszcza kobiet, którym dedykowano ten wyjątkowy koncert.

Charakterystyczny image piosenkarza – bujne włosy, okulary w czarnych oprawkach – zapewniły mu sławę większą niż nazwisko, które wypracowywał przez lata tworząc niezapomniane przeboje. Widzowie zgromadzeni na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach gorąco powitali artystę na scenie i nie zawiedli się – koncert obfitował w jego najbardziej znane utwory, wpadające w ucho, o dowcipnych tekstach, również wzruszających i zabawnych. Cała gama emocji towarzyszyła publiczności, która doskonale znając słowa piosenek śpiewała razem ze Zbigniewem Wodeckim. Wśród utworów, które pojawiły się tego wieczoru nie zabrakło „Oczarowania”, „Zacznij od Bacha” oraz „Pszczółki Mai”. Ponadto piosenkarz ożywiał atmosferę opowiadając anegdoty i rozmawiając z publicznością, która zachwycona słuchała jego opowiadań. Koncert zakończył się bisami, po których każdy mógł poprosić Zbigniewa Wodeckiego o pamiątkowe zdjęcia oraz autograf.

Występ z pewnością był jednym z najbardziej udanych koncertów w historii Miejskiego Ośrodka Kultury. Na długo pozostanie w naszej pamięci i miejmy nadzieję, że również spotkanie z wojkowicką publicznością było dla słynnego wokalisty inspirującym doświadczeniem.