Zabierz worek na wakacje i pokaż nam jak spędzasz czas!

Czas urlopów, wypoczynku, słońca, morskich opowieści i górskich wędrówek – z pewnością wielu mieszkańców Wojkowic wybierze się w tym roku na wakacje pełne pięknych plenerów, po których pozostaną wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia. Uchwycone przez aparat chwile zostają z nami na zawsze, a my chcielibyśmy abyście podzielili się z nami widokami, wrażeniami i osobistymi odkryciami, dlatego zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej już odsłonie wakacyjnego konkursu – „Zabierz worek na wakacje”! Uczestnicy po zakończeniu wakacji będą mogli otrzymać upominki, a zdjęcia które do nas prześlą opublikujemy na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach oraz na facebookowym profilu. Łapcie worki i wyruszajcie w świat!

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zdobyć specjalny worek z logo MOK – jest to możliwe w każdy wtorek i czwartek lipca podczas akcji „Wakacje w mieście”.  Będziemy na Was czekać z workami w okolicy placu zabaw, kto pierwszy ten lepszy, bowiem ich ilość jest ograniczona, więc warto nie zwlekać i szybko do nas przybyć. Następnie należy zrobić zdjęcie podczas jednej z wakacyjnych wypraw, tak aby worek widoczny był na plecach właściciela  lub po prostu był wyeksponowany w kadrze i przesłać na messengera MOK-u. Wszystkie nadesłane zdjęcia będą publikowane na fanpage’u naszego ośrodka, a najlepsze nagrodzimy upominkami. Życzymy wszystkim niezapomnianych wrażeń i czekamy niecierpliwie na Wasze fotograficzne pozdrowienia.