Zabawy animacyjne w Parku Miejskim

Wakacje z MOK-iem już za półmetkiem, ale nadal świetnie się bawimy i mamy w programie wiele niespodzianek i atrakcji dla dzieci. Tym razem w czwartek 22 lipca zaprosiliśmy do Parku Miejskiego grupę animatorów, którzy przez trzy godziny prowadzili zabawy integracyjne dla dzieci. Program animacji był zróżnicowany, tak aby każde dziecko mogło znaleźć ulubioną aktywność lub spróbować swoich sił w różnych konkurencjach. W czasie trzygodzinnej akcji animacyjnej przy placu zabaw w wojkowickim parku zgromadziło się wiele dzieci wraz z rodzinami i z dużym zaangażowaniem wszyscy świetnie się bawili.

Animatorzy z profesjonalnej ekipy „Rozbrykany tygrysek” przygotowali dla najmłodszych mieszkańców Wojkowic moc atrakcji na letnie przedpołudnie w parku. Czego tutaj nie było? To trudne pytanie, ponieważ ciekawych stoisk i zabaw sprawnościowo-ruchowych było tak wiele, a chętnych do skorzystania z nich również sporo, że wybór łatwy nie był. Można było sobie zrobić piękny, brokatowy tatuaż na rękach lub poprosić o bajkowy makijaż i namalowanie na twarzy fantazyjnych wzorów. Wśród dzieci przechadzała się maskotka Myszki Mickey, z którą każdy mógł sobie zrobić zdjęcie. Były wielkie bańki mydlane, dzieci mogły je tworzyć wykorzystując do tego profesjonalny sprzęt. Do tego kolorowe tunele, chusta animacyjna, mini disco i wiele innych atrakcji. Pogoda także nam sprzyjała, dzień więc zaliczamy do wyjątkowo udanych. Do zobaczenia wkrótce na kolejnych wydarzeniach w ramach akcji „Wakacje w mieście”.