Zabawa Andrzejkowa w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach

Ostatni weekend listopada to dla wielu z nas czas zabawy i rozrywki w klimacie wróżb, magii, tajemnicy – oczywiście obowiązkowo w oryginalnych przebraniach. Równie niecierpliwie na zabawy andrzejkowe czekają najmłodsi dla których Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zorganizował zabawę w prawdziwie bajkowym klimacie. W sobotnie popołudnie 25 listopada dzieci bawiły się wyśmienicie podczas dyskoteki, wzięły udział w wielu konkursach oraz spotkały się z postaciami ze swoich ulubionych bajek.

Imprezę dzieciom z Wojkowic oraz okolic zapewniła Agencja Artystyczna Estrada Tyska Andrzej Misz. W trakcie prawie dwugodzinnej zabawy dzieci w fantazyjnych przebraniach tańczyły w rytm znanych przebojów takich jak np. „Kaczuszki” i „Despacito”. Do tańca zachęcał małych uczestników przebojowy Pan Zagadka, który również prowadziły całe wydarzenie, w tym konkursy, w których dzieci z dużym zaangażowaniem brały udział. Każdy uczestnik mógł ugasić pragnienie owocowym soczkiem, natomiast na rodziców oczekujący na swoje pociechy czekał kącik kawowy.

Bez wątpienia największą atrakcją było pojawienie się Bałwanka Olafa oraz Królika Bugsa. Dzieci chętnie witały się z maskotkami, które rozdawały cukierki oraz pozowały do zdjęć ze zgromadzonymi na Sali dziećmi. Na zakończenie każde dziecko otrzymało balonika w wybranym przez siebie kształcie.

To już kolejny weekend specjalnie dla dzieci zorganizowany przez MOK. Tydzień temu dzieci mogły wspólnie poznawać przygody Aladyna, a już za tydzień spotkanie ze Świętym Mikołajem!’

Serdecznie zapraszamy.

Sylwia Łukasik