Z koroną Ci się upiecze!

Zapraszamy do włączenia się do naszej akcji “Z koroną Ci się upiecze” skierowanej do mieszkańców Wojkowic. Jeśli lubisz gotować, a w tym trudnym okresie może masz na to troszkę więcej czasu, podziel się z nami swoimi ulubionymi przepisami! Zupa, danie główne czy deser, wegańskie, wegetariańskie czy mięsne – to nie ma znaczenia. Każda forma będzie poprawna. Polub nasz fanpage na Facebooku – Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – i znajdź zdjęcie z postem dotyczącym akcji. Link do posta jest również dostępny na naszej stronie www.mokwojkowice.pl. W komentarzu dodaj zdjęcie potrawy wraz z potrzebnymi składnikami i przepisem. A jeśli uzbiera się wystarcza ilość potraw, może wspólnie stworzymy książkę kucharską mieszkańców Wojkowic? Dodatkowo dla wszystkich kucharzy przewidziane są upominki. Zachęcamy do zabawy!