Wyróżnienie dla Darii Adamskiej na X edycji Festiwalu Piosenki „Szanujmy wspomnienia”

W piątek 28 kwietnia w Domu Kultury w Sączowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca X edycję Festiwalu Piosenki „Szanujmy wspomnienia”.  Wcześniej podczas przesłuchań, 21 kwietnia, spośród 77 wokalistów i 8 zespołów komisja konkursowa wyłoniła finalistów, którzy wystąpili właśnie podczas jubileuszowej gali. Wydarzenie uświetnił występ Marcina Jajkiewicza – wokalisty jazzowego, musicalowego oraz rozrywkowego, który uczestniczył w wielu programach muzycznych m.in. w Idolu, Szansie na sukces czy w programie Jaka to melodia. Również nasz Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach miał na Festiwalu „Szanujmy wspomnienia” swój sukces.

Jury w składzie: Marcin Jajkiewicz – przewodniczący, Magdalena Łamacz oraz Krzysztof Kulbicki po przesłuchaniu wszystkich uczestników festiwalu wyłonili zwycięzców. Podsumowaniem całego wydarzenia był koncert Marcina Jajkiewicza, który wykonał wiele pięknych utworów w tym znane  piosenki takich artystów jak Zbigniew Wodecki czy Andrzej Zaucha.

Grand Prix Festiwalu zdobyła Kinga Kasprzyk, a w kategorii klasy I-III szkoły podstawowej nagrody otrzymali I miejsce – Maja Hendrys, II miejsce – Hanna Nowakowska, III miejsce- Oliwia Dębowska, a wyróżnienie dostała Daria Adamska, która szlifuje swój wokal pod okiem p. Danuty Rajchel na zajęciach wokalnych w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach. Serdecznie gratulujemy Darii i życzymy kolejnych sukcesów oraz rozwijania pasji wokalnej!

Wręczenie nagród w Konkursie Szanujmy wspomnienia