„Zabierz nas na wakacje” – II edycja!

1 lipca 2020 - 1 września 2020

Pamiętacie jeszcze zeszłoroczne wakacje? My tak i w związku z tym proponujemy powrót do naszej wakacyjnej zabawy! Tegoroczny letni wypoczynek będzie z pewnością inny, bliżej domu i może całkowicie spędzony w Polsce, ale nie oznacza to braku przygód, słońca, uśmiechów na twarzy i oderwania się chociaż na moment od rzeczywistości. Dlatego „zabierzcie nas ze sobą na wakacje” a my odwdzięczymy się upominkami i publikacją Waszych zdjęć na naszych portalach społecznościowych.

Zasady są proste – Waszym zadaniem jest odebranie z Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach worka z naszym logo  i przesłanie nam zdjęć z wakacji z workiem w roli głównej na messengera bądź maila zgloszenia@mojwojkowice.pl! Napiszcie koniecznie gdzie wypoczywacie! Zdjęcia będziemy publikować systematycznie na naszym fanpage’u, a po zakończeniu akcji wezmą one udział w konkursie na najciekawszą i najoryginalniejszą fotografię. Utrwalcie swoje wakacyjne przygody, podzielcie się tym co zobaczyliście i odkryliście albo po prostu pokażcie w jaki sposób spędzacie wolny czas. Życzymy Wam udanego, słonecznego i przede wszystkim zdrowego wypoczynku. Na zdjęcia czekamy do końca sierpnia!

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację nadesłanych zdjęć w mediach społecznościowych bez podania wrażliwych danych osobowych.

Start:
1 lipca 2020