Wojkowickie Dni Kultury 2018

6 kwietnia 2018 - 7 kwietnia 2018

Wojkowickie Dni Kultury 2018

Wielkie święto kultury, czyli urodziny Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach jak co roku odbędą się na początku kwietnia i wraz z nadejściem wiosny przyniosą nam podsumowanie działalności placówki oraz dobrą zabawę! Bilety na koncert w ramach obchodów już wyprzedane, ale serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w wydarzenie zaplanowane w pierwszym dniu Wojkowickich Dni Kultury oraz na tradycyjny urodzinowy tort! W tym roku świętujemy 6 oraz 7 kwietnia. Impreza odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Wojkowice Tomasza Szczerby.

Pierwszego dnia zapraszamy na godzinę 17.00, ten czas poświęcony będzie podsumowaniom, podziękowaniom i przemówieniom zaproszonych gości. To szczególny moment w roku, a tym razem już ósmy raz spotkamy się w gronie pracowników, sympatyków MOK-u oraz wszystkich mieszkańców, dla których kulturalna działalność miasta jest bardzo ważna. Wspólne świętowanie uatrakcyjni występ zaprzyjaźnionego z MOK-iem zespołu muzycznego proWOKALni, którzy ze specjalnie na ten dzień przygotowanym repertuarem, zadbają o wizualną oraz artystyczną stronę święta. Na zakończenie oczywiście zapraszamy na słodki poczęstunek.

Kolejny dzień, czyli sobota 7 kwietnia to koncert Organka, gwiazdy alternatywnego rocka, artysty niepokornego inspirującego się wieloma gatunkami muzycznymi. Znany z tras koncertowych Męskiego Grania zawita również do Wojkowic. Wydarzenie rozpocznie się od godzinie 19.00.

Do zobaczenia na Wojkowicach Dniach Kultury!

Magdalena Pasternak

Start: