ZMIANA TERMINU! Wojewódzki Przegląd Taneczny – Wiosenne Popisy Taneczne 2024

22 maja - 23 maja

grafika - wiosenne popisy taneczne

Wiosną nie tylko robi się cieplej i zakwitają kwiaty, jest to również czas kiedy z wielką energią wracamy do sprawdzonych pomysłów i rzucamy wszystkim chętnym taneczne wyzwanie. Powraca więc, tak bardzo lubiany przez młodych artystów sztuki tańca i choreografii festiwal – Wiosenne Popisy Taneczne. W tym roku odbędzie się w dniach 22-23 maja 2024. Pierwszego dnia wystąpią najmłodsi uczestnicy – dzieci z przedszkoli oraz uczniowie szkół podstawowych, drugi dzień przeznaczony jest na występy młodzieży. Zapraszamy zespoły i grupy taneczne. Każdego dnia będziemy startować o 10.00 rano – przygotujcie się na prawdziwie taneczne show!

Wojewódzki Przegląd Taneczny – Wiosenne Popisy Taneczne z roku na rok gromadzi coraz więcej chętnych, a poziom uczestników jest coraz lepszy. Z dumą przyglądamy się kolejnym edycjom naszego wojkowickiego przeglądu, który doczekał się już wielu wspaniałych laureatów. Zespoły zachwycają strojami, układami tanecznymi z dopracowaną choreografią i muzyką – jesteśmy ciekawi czym zaskoczycie nas w tym roku! Nasze profesjonalne jury będzie przyglądać się różnym elementom scenicznego występu – technice wykonania, kostiumom, zgodnością muzyki z przekazem tanecznym czy ogólnej prezencji na scenie. Aby dostać się na wojkowicki przegląd należy wysłać zgłoszenie poprzez internetowy formularz, a także dokonać opłaty wpisowej w zależności od wielkości zespołu: do 10 osób – 200 zł, od 11 do 20 osób – 300 zł, 21 osób i więcej – 400 zł. Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzmy Wam dużo siły i wytrwałości. Pamiętajcie aby nie przegapić terminu zgłoszeń, który upływa 15.05.2024.

REGULAMIN

Zgłoś Zespół na Wojewódzki Przegląd Taneczny "WIOSENNE POPISY TANECZNE" Wojkowice 2024 wypełniając poniższy formularz. Prosimy o dokładne sprawdzenie wprowadzonych danych, a także wysłanie poprawnego podkładu muzycznego.

Przesyłanie plików może zająć nawet kilka minut, w zależności od ich rozmiaru oraz prędkości łącza internetowego. Prosimy o cierpliwość i nie odświeżanie strony, aż do automatycznego przekierowania na stronę z potwierdzeniem zgłoszenia.

Start:
Koniec: