Wieczorek muzyczny

18 czerwca 2018

Wieczorek muzyczny

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zaprasza na przedwakacyjne spotkanie z uczestnikami zajęć odbywających się regularnie w MOK-u. Będzie to wyjątkowa okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną domu kultury oraz przede wszystkim z efektami systematyczny ćwiczeń i całorocznej pracy uczniów, a także członków zespołów działających przy Miejskim Ośrodku Kultury. Wieczorek muzyczny odbędzie się 18 czerwca o godz. 17.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Tego dnia będziemy mieli okazję do wysłuchania dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy udzielają się na różnorodnych zajęciach rozwijających ich wrażliwość muzyczną oraz talenty wokalne. W repertuarze wybranym przez prowadzących zajęcia posłuchamy uczniów zajęć nauki gry na gitarze, fortepianie, podopiecznych warsztatów wokalnych, a także na scenie wystąpią zespoły: chór kameralny oraz Regionalny Zespół Folklorystyczny Jaworznik. Program będzie więc zróżnicowany, a każdy z pewnością znajdzie w nim coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy.

18 czerwca 2018