Wakacje w mieście 2019

30 sierpnia 2019

Wakacje w mieście 2019

Do wakacji jeszcze chwilka, a my nie czekamy, tylko szybko ogłaszamy, że w tym w roku również czeka nas moc atrakcji i zabaw na świeżym powietrzu. Wakacje w mieście, to letnia akcja skierowana do wszystkich dzieci, które chcą spędzić ten najprzyjemniejszych okres w roku ciekawie i wesoło w gronie rówieśników. Będzie dużo zabaw, twórczej rozrywki, dobrego humoru i przede wszystkim radosnych happeningów w Miejskim Parku w Wojkowicach. Do akcji włączyły się takie placówki jak Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach, Placówka Wsparcia Dziennego „Tlen Wojkowice”, a także Miasto Wojkowice. Na wszystkie wydarzenia serdecznie zaprasza Burmistrz Wojkowic – Tomasz Szczerba.

Wakacje w Mieście potrwają przez cały lipiec i sierpień, a każda z placówek przygotowała na ten czas odmienny program. W lipcu zapraszamy na letnie happeningi Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Dwa razy w tygodniu, przez cały miesiąc od 2 lipca będą odbywały się gry i zabawy animacyjne w Parku Miejskim w pobliżu placu zabaw. W tym czasie w godzinach od 10.00 do 13.00 zaplanowano różne atrakcje, w tym malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane oraz zabawy z animatorami. Dodatkowo przewidziano specjalne spotkanie z Ochotniczą Strażą Pożarną na terenie byłej muszli koncertowej. Udział w happeningach jest darmowy i w każdej chwili można dołączyć do zabawy. Również w lipcu „Tlen” planuje wiele ciekawych zajęć dla dzieci w swojej placówce w przy ul. Sucharskiego 17a. W programie m.in. zajęcia literackie, kulinarne, filmowe, plastyczne i wiele innych. W sierpniu natomiast „Tlen” zaprasza do oddziału przy ul. Jana III Sobieskiego 125,  i tam również będzie się wiele działo! Wszystkie wydarzenia są bezpłatne. Dodatkowych informacji udzielamy pod nr telefonu 32 769 64 82. Do zobaczenia!

30 sierpnia 2019
Wydarzenie kategorie: