Spotkanie ze Świętym Mikołajem!

8 grudnia 2018

Spotkanie ze Świętym Mikołajem!

Ho, ho, ho! Czy są tu jakieś grzeczne dzieci? Z pewnością nasi najmłodsi miłośnicy niespodzianek z niecierpliwością czekają już na prezenty, a także wizytę gościa z dalekiej północy. Zapraszamy więc wszystkie maluchy wraz z rodzinami na mikołajkowe spotkanie w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach, które odbędzie się 8 grudnia o godz. 16:00. Będzie dużo zabawy, która pozwoli nam aktywnie wypełnić czas oczekiwania na Mikołaja!

W trakcie dwugodzinnego programu animacyjnego dla dzieci para wesołych elfów poprowadzi zabawy przygotowujące na wizytę tego najważniejszego, brodatego i sympatycznego gościa jakim będzie oczywiście Święty Mikołaj. Z odległej Laponii przybędzie do nas aby wręczyć dzieciom upominki i chwilę porozmawiać, a jego pomocnicy będą mu w tym dzielnie towarzyszyć. Wszystkie atrakcje przygotowane przez sprytne elfy będą miały świąteczny klimat i interaktywny charakter, aby zachęcić do wspólnej zabawy jak najwięcej dzieci. Dodatkowo oczekiwanie na prezenty uatrakcyjnią nam piękne, świąteczne dekoracje oraz prawdziwy śnieg, którego za oknami jeszcze nie widać, ale dzięki śniegownicom zawita do MOK-u.  Wśród niespodzianek znajdzie się również maskotka – bałwan Teodor.  Zapraszamy serdecznie, a w sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt pod nr telefonu: 32 769 64 82.

8 grudnia 2018
Wydarzenie kategorie: