SPEKTAKL ONLINE DLA DZIECI – „PAN TWARDOWSKI” / TEATR SZTUKA / NA ŻYWO Z MOKU

27 marca 2020 : 08:00 - 17:00

Uczestnik podczas zajęć w Parku Miejskim w ramach akcji Wakacje w Mieście 2021

Po raz kolejny Studio Sztuka z Trzebini ma dla naszych najmłodszych ciekawą propozycję na spędzenie sobotniego przedpołudnia. Wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wojkowicach zaprasza na przedstawienie pt. „ Pan Twardowski”. Spektakl online odbędzie się 27 marca o godzinie 11. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do dzieci, ale zapraszamy przed ekrany całe rodziny.

Przedstawienie zostało oparte na dobrze wszystkim znanej legendzie krakowskiej o dziejach Pana Twardowskiego, pewnego szlachcica, który spisał z diabłem kontrakt, tym samym zaprzedając mu swoją duszę. Oprócz znanej historii aktorzy przybliżą dzieciom stroje krakowskie, usłyszymy również hejnał, który codziennie wybrzmiewa z wieży Kościoła Mariackiego. Legenda ta stanowi jedno z najważniejszych dziedzictw kulturowych Polski, dlatego jeśli nie wszystkie dzieci się z nią zapoznały, spektakl będzie do tego doskonałą okazją. Występom towarzyszyć będą piosenki, zabawne i humorystyczne dialogi, a dzieci będą mogły włączyć się do proponowanych przez bohaterów aktywności przed ekranami.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału i ustawienia przypomnienia o rozpoczynającej się transmisji klikając w dzwoneczek.

27 marca 2020
Czas: