Spektakl dla dzieci z książkami w roli głównej – „Na tropie zaginionej opowieści”

16 października 2021 : 17:30 - 18:30

15ZŁ
Plakat na spektakl dla dzieci "Na tropie zaginionej opowieści" MOK Wojkowice

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają serdecznie na interaktywne przedstawienie dla dzieci w wieku szkolnym – „Na tropie zaginionej opowieści”. Historia moli książkowych, które dbają o księgozbiory wielkiej Narodowej Bibliotece Bajkowej przeniesie nas w świat, w którym książki są cenniejsze od złota, a zniknięcie jednej z nich może wszystkim przysporzyć nie lada kłopotów. Spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Trip zobaczymy w MOK-u 16 października o godzinie 17.30.  Bilety w cenie 15 zł dostępne online na https://www.mokwojkowice.pl/kup-bilet

Wesołe i rozśpiewane mole książkowe zapraszają wszystkie dzieci do Narodowej Biblioteki Bajkowej, gdzie właśnie odbywa się coroczny remanent. W tym czasie trwa gorliwe przeliczanie zbiorów, sprawdzanie ubytków, liczenie, spisywanie i dobra zabawa, która nieodłącznie towarzyszy sympatycznym stworkom. Pewnego dnia mole odbierają tajemniczy anonimowy telefon, a w nocy wszystkie książki spadają z półek, jeden z moli – Wersik zaczyna również miewać senne koszmary. Jakby tego było mało – znika jedna z bardzo starych i cennych książek. Dzielna Zakładka rozpoczyna śledztwo tropem zaginionej księgi, a po drodze mole muszą stawić czoło niecodziennym wydarzeniom i postaciom. Jak potoczy się cała historia i czy uda się odnaleźć zgubę dowiemy się już wkrótce. Spektakl oprócz wartości artystycznych przekazuje młodym ludziom wiele cennych informacji o polskiej literaturze pięknej dla dzieci. Zapraszamy!

KUP BILET

Plakat na spektakl dla dzieci "Na tropie zaginionej opowieści" MOK Wojkowice