„Magia układania puzzli” po raz drugi!

16 marca 2019

„Magia układania puzzli” po raz drugi!

Rok temu po raz pierwszy zorganizowaliśmy turniej układania puzzli, który okazał się niezwykle emocjonującą rozrywką i zgromadził prawdziwych pasjonatów układanek. Po tych jak najbardziej pozytywnych doświadczeniach startujemy z drugą odsłoną Drużynowych Mistrzostw Wojkowic w Układaniu Puzzli! Turniej odbędzie się 16 marca o godzinie 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach, więc jest jeszcze sporo czasu aby zebrać drużynę i przygotować się do rywalizacji. Zachęcamy grupy znajomych, przyjaciół oraz rodziny do zaangażowania się w „Magię układania puzzli”.

Warunkiem udziału w konkursie jest oczywiście zainteresowanie samym tematem rywalizacji, czyli puzzlami, a doświadczenie w sprawnym układaniu skomplikowanych obrazów jest jak najbardziej mile widziane. Każda drużyna musi liczyć 4 osoby, a uczestnicy nie mogą mieć mniej niż 16 lat. Po zebraniu odpowiedniej ilości osób należy wypełnić kartę zgłoszenia i dokonać opłaty startowej. W dniu konkursu, drużyna wyznaczy kapitana, który wylosuje zestaw puzzli składający się z 500 elementów. Turniej będzie trwał do momentu aż 3 najlepsze drużyny skończą układanie. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody. Jeżeli tylko czujecie, że układanki są waszą mocną stroną i nigdy nie sprawiały Wam wielu trudności, albo dzięki nim się relaksujecie i odpoczywacie – zgłoście się już dziś! Dobra zabawa będzie gwarantowana.

Szczegóły dotyczące turnieju znajdują się w regulaminie oraz pod nr tel. 32 769 64 82.

REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIA

16 marca 2019