Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert z okazji Dnia Matki

25 maja : 17:00 - 19:00

mokanto

Już 25 maja o godzinie 17:00 serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na niezwykły koncert zespołu wokalnego Mokanto z okazji Dnia Matki, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach! Przyjdźcie i sprawcie swoim mamom niezapomniany wieczór pełen pięknych dźwięków i emocji. Usłyszycie najpiękniejsze utwory w wykonaniu młodych, utalentowanych artystów, którzy zachwycą Was swoimi wyjątkowymi umiejętnościami wokalnymi. To będzie niepowtarzalna okazja, aby uczcić i podziękować naszym mamom za ich miłość i wsparcie. Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Mokanto z okazji Dnia Matki! Wstęp na koncert jest darmowy.

Dzień Matki to święto poświęcone jednej z najważniejszych osób w naszym życiu – naszej mamie. To bardzo ważne, aby doceniać i celebrować rolę, jaką pełnią matki w naszym życiu. To one są naszymi pierwszymi nauczycielkami, opiekunkami, przyjaciółkami i wsparciem w trudnych chwilach. Dzień Matki to również doskonała okazja do refleksji nad relacją z naszą mamą. Może to być dobry moment, aby wyartykułować swoje uczucia, wybaczyć za błędy z przeszłości i zacieśnić więzy rodzinne.

W tym wyjątkowym dniu warto zadbać, aby mama poczuła się szczególnie doceniana i kochana. Możemy jej podarować kwiaty, drobny upominek czy zorganizować wspólny czas, np. wycieczkę, wspólny obiad, wieczór filmowy, koncert.  Warto pamiętać, że Dzień Matki powinien być codzienny, a nie tylko raz w roku. Nasza mama zasługuje na naszą miłość, szacunek i wdzięczność każdego dnia. Nie zapominajmy o tym i celebrujmy nasze mamy nie tylko w tym jednym wyjątkowym dniu, ale przez cały rok.

mokanto

Szczegóły

Data:
25 maja
Czas:
17:00 - 19:00

Organizator

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Telefon:
327696482
Email:
mok@mokwojkowice.pl
Strona internetowa:
www.mokwojkowice.pl

Miejsce

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
Jaworznik 6
Wojkowice, śląskie 42-580 Poland
+ Google Map
Telefon:
327696482
Strona internetowa:
www.mokwojkowice.pl