KONCERT KOLĘDOWY – Rozśpiewane Wojkowice

20 stycznia : 18:00 - 19:30

15zł
grafika Koncert Kolędowy - Rozśpiewane Wojkowice

Po raz drugi Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na  „Rozśpiewane Wojkowice” – czyli cykliczne spotkania z muzyką dla mieszkańców Wojkowic, zainicjowane przez aktywnych muzycznie i rozśpiewanych wojkowiczan, dla których spotkanie i integracja są ważną formą życia kulturowego w mieście. Kolejne wydarzenie odbędzie się pod znakiem kolęd, wspólnego śpiewania i słuchania we wciąż świątecznej atmosferze Nowego Roku. Zapraszamy 20 stycznia o godzinie 18.00 do MOK-u. Bilety w cenie 15 zł będą dostępne w kasie MOK oraz online.

Kolędowania w okresie świąteczno-noworocznym nigdy nie jest za wiele, dlatego też organizujemy kolejne takie wydarzenie, podczas którego będziemy w miłej atmosferze śpiewać oraz słuchać koncertu najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek. Na scenie wystąpią dla nas dwa zespoły: Kameralny Chór Miejskiego Ośrodka Kultury pod kierunkiem Pauliny Dziedzic oraz zespół „Swojaki”, który powstał z inicjatywy członków RZF „Jaworznik”. Koncert wprowadzi nas w zimowy klimat, posłuchamy specjalnych interpretacji znanych utworów bożonarodzeniowych oraz gorąco będziemy zachęcać słuchaczy do wspólnego kolędowania. Zapraszamy!

KUP BILET

grafika Koncert Kolędowy - Rozśpiewane Wojkowice