Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach – zajęcia / koncerty / spektakle

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KABARET MOHEROWE BERETY – Agencja Koncertowa Voyager

15 lutego 2020 - 16 lutego 2020

ZŁ35

KABARET MOHEROWE BERETY – Agencja Koncertowa Voyager

Kabaret Moherowe Berety – czyli jak w 100 minut umrzeć ze śmiechu!

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach nie jest organizatorem tego wydarzenia. Organizatorem jest Agencja Koncertowa Voyager. Nie prowadzimy sprzedaży w kasie i online. Zapraszamy do wydarzenia na Facebook’u i do zakupu biletów na stronie –  KUPBILECIK.PL, Wydarzenie Facebook

Cztery Panie w średnim wieku na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie dziesięć lat temu, pod wpływem impulsu, stworzyły doskonały kabaret. Obaw miały początkowo wiele, ale okazało się, że potrafią bawić publiczność w sposób niepowtarzalny. Wykorzystanie znanych szlagierów muzyki rozrywkowej, w połączeniu z dialogami, okraszonymi perfekcyjną mimiką, gestami dają widzom to, co zwykło nazywać się dobrym kabaretem. Nie bawią się w politykę, a śmieją się z ludzkich słabości, przyzwyczajeń, dziwactw. Doskonale wykorzystują swoje atuty, niejednokrotnie nieźle je przerysowując, a przy tym potrafią wyjątkowo przekonująco wcielić się w charakterystyczne postaci.

Formacja która śmieszy i bawi do łez. Dobry tekst, mimika i gra aktorska sprawiają, że ponadgodzinne widowisko przykuwa uwagę widza. Na ich występach widzowie bawią się wyśmienicie śmiejąc się do rozpuku. Znakomita piosenka aktorska, uzupełniona dialogami i monologami oraz nietypowe stroje rozbawią widza w każdym wieku.

Występują: Beata Chren, Elżbieta Okupska, Ewa Grysko, Marta Tadla.

Szczegóły

Start:
15 lutego 2020
Koniec:
16 lutego 2020
Koszt:
ZŁ35
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2479082385698101/

Miejsce

Organizator