Wojkowice powitały wakacje – było kolorowo i radośnie!

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach zorganizował wyjątkową akcję dla dzieci z okazji rozpoczynających się właśnie wakacji. 25 czerwca w Parku Miejskim w Wojkowicach od godziny 15.00 czekały na dzieci wesołe atrakcje, zabawy plastyczne, animatorzy oraz wspaniała pogoda, która po upalnym tygodniu dała nam w końcu odrobinę wytchnienia. Tak aktywny początek letniej przerwy od szkolnych obowiązków to zapowiedź udanego wypoczynku i pełnych przygód wakacyjnych podróży.

Organizatorzy imprezy „Witamy wakacje” przygotowali dla mieszkańców Wojkowic masę atrakcji, aby ten dzień był jak najbardziej radosny i pełen beztroskiej zabawy. Dzieci wraz z rodzinami mogły wziąć udział w konkursach, warsztatach plastycznych, interaktywnych i ruchowych zabawach oraz w specjalnym programie animacyjnym. Zabawę poprowadziły dwa sympatyczne klowny – Pipek i Psotka i zaprosiły dzieci do udziału w interaktywnym show – „Po drugiej stronie stronie…tajemniczej imprezy”. Klowny wspólnie z dziećmi tańczyły, przeprowadzały konkursy, były zabawy z bańkami mydlanymi a nawet specjalne pianownice, dzięki którym można było poczuć klimat wakacyjnej imprezy nad morzem. Przy wesołej muzyce, która urozmaicała nam czas w parku chętni mogli wziąć udział w malarskim plenerze, czyli w malowaniu na foli rozciągniętej pomiędzy drzewami. Przy zaangażowaniu wielu młodych ochotników powstał wspaniały, barwny pejzaż, pełen kolorów, słońca i wyobraźni. Malowanie przyciągnęło tak wiele dzieci, że było jedną z najpopularniejszych atrakcji tego dnia. A dzięki naszym szalonym animatorom Park Miejski zamienił się w miejsce pełne magii i nieskrępowanej zabawy.