Uroczysta Gala Finałowa X Festiwalu Wokalnego „Mikrofon MOK i Ty”

W sobotę 9 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach odbył się finałowy koncert X Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego – „Mikrofon MOK i Ty”. Laureatów poznaliśmy już nieco wcześniej, ale zanim mogliśmy usłyszeć przepiękne głosy młodych artystów, wzięli oni udział w długich przygotowaniach oraz kolejnych etapach przesłuchań i przeglądów. Było to dla wszystkich, również organizatorów niezwykle emocjonujące i wzruszające doświadczenie, a wybór jak zawsze trudny. Jury podjęło się ważnego zadania, aby wyłonić tych najlepszych i właśnie w sobotę zobaczyliśmy ich na żywo podczas uroczystej gali. Wszyscy przygotowali się perfekcyjnie i z wielką wprawą zaprezentowali na scenie MOK-u swój talent. Dziękujemy, że mogliśmy Wam umożliwić ten start w rozwijaniu pasji i spełnianiu marzeń.

Danuta Rajchel, Paulina Dziedzic i Martyna Kubiak, czyli nasze profesjonalne jury – wybrało tych najlepszych, a nie było to łatwe zadanie. W kolejnych etapach powoli wyłaniało się ścisłe grono tych wyróżniających się i zwracających uwagę swoim talentem i umiejętnościami, więc zadania było coraz trudniejsze. Jednak w końcu wyniki zostały ogłoszone, a laureatów oraz osoby wyróżnione wybrano w sześciu kategoriach wiekowych. Od najmłodszych po młodzież i dorosłych uczestników konkursu – wszyscy wykazali się niezwykłą wrażliwością, profesjonalizmem i wokalnym talentem. Na scenie każdy z nich wykonał wybrany wcześniej utwór i zaprezentował przed publicznością. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach, Barbara Pawlak pogratulowała zwycięzcom oraz zostały im wręczone nagrody i dyplomy. Koncert był niezwykle nastrojowy i w pełni pokazał jak wielki potencjał tkwi w młodych piosenkarzach i piosenkarkach.

Patronat nad wydarzeniem objął: Starostwa Powiatu Będzińskiego Sebastian Szaleniec, Burmistrz Miasta Wojkowice Tomasz Szczerba. Patronatem medialnym objęło nas Radio Piekary.

Wsparli nas również sponsorzy:  Krakowski Bank Spółdzielczy, Econ Trader Sp. z o.o. , TELESIM Sp. z o.o. , którym serdecznie dziękujemy.

I KATEGORIA
WYRÓŻNIENIE Antonina Caboń