Tanecznym krokiem rozpoczęliśmy „Wakacje w mieście”

We wtorek 6 lipca Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach oficjalnie rozpoczął letnią akcję dla dzieci – „Wakacje w mieście”. W programie znajduje się wiele atrakcji, a każdy dzień zajęć i warsztatów to inny temat, niespodzianki i przede wszystkim swobodna zabawa na świeżym powietrzu. Wszystkie zajęcia odbywają się w Parku Miejskim w Wojkowicach w pobliżu placu zabaw, a udział w proponowanych przez MOK atrakcjach jest darmowy i każdy w dowolnym momencie może się dołączyć. Na sam początek zaproponowaliśmy dzieciom sporą dawkę ruchu, a bohaterem pierwszego wakacyjnego spotkania z MOK-iem był instruktor tańca – Bartek Brela.

Nasz energiczny tancerz, choreograf oraz instruktor, Bartek, zaprosił dzieci do tańca i nauki prostych zestawów kroków, w rytm bardzo żywej i energetycznej muzyki. Chętnych nie brakowało, dzieci młodsze i starsze z radością uczestniczyły w warsztatach próbując jak najlepiej odtworzyć ruchy instruktora. Zajęcia były dostosowane do wieku i możliwości maluchów, a nasi uczestnicy doskonale radzili sobie z tanecznymi zadaniami. Każdy kto aktywnie brał udział w plenerowym fitnessie dostał od prowadzącego nagrodę. Warsztaty wzbudzały również zainteresowanie przechodniów i pokazały, że tańczyć można wszędzie, zwłaszcza w tak pięknych okolicznościach przyrody i pogody jaką dały nam pierwsze dni lipca. Zmęczeni, ale szczęśliwi jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z programem akcji „Wakacje w mieście”  i do udziału we wszystkich wydarzeniach.