Szalona akcja promocyjna wypożyczalni strojów Kameleon

Uczniowie Wojkowickich szkół mogli dzisiaj poczuć się jak na planie filmu grozy….po korytarzach przemieszczali się nietypowi przebierańcy, bohaterowie prosto z halloweenowych opowieści. Duet duchów odwiedził szkoły aby zaprezentować dzieciom ofertę wypożyczalni strojów „Kameleon”. Po przemianach jakie przeszedł „Kameleon” mamy dla Was wiele wspaniałych strojów na każdą okazję!

Dwójka duchów z wypożyczalni strojów działającej przez Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach odwiedziła w piątek 22 października dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 wraz z oddziałem przedszkolnym oraz uczniów młodszych klas w Szkole Podstawowej nr 3 ,aby promować nową ofertę kostiumową placówki. Każde dziecko dostało od halloweenowych gości słodkiego lizaka, można też było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dzieci duchów się nie bały i z dużym zainteresowaniem przyglądały się przebranym za straszne postaci pracownikom MOK-u.

Do skorzystania z oferty wypożyczalni zapraszamy dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych a także dorosłych. „Kameleon” wzbogacił się bowiem o nowe kostiumy, znajdziemy tam stroje nie tylko na Halloween, ale również na bale przebierańców, karnawałowe dyskoteki, przedstawienia, urodzinowe imprezy i wiele innych okazji. Wszystkich, którzy uwielbiają się przebierać serdecznie zapraszamy!