Sylwester w Wojkowicach już za nami!

Mieszkańcy Wojkowic powitali Nowy Rok 2019, ponownie na plenerowej imprezie, która odbyła się w Parku Miejskim. Wojkowiczanie mieli okazję obejrzeć pokaz “Teatr Ognia” oraz bawić się przy najlepszych hitach minionego roku. Tradycyjnie już mieszkańcy Wojkowic bawili się w Parku Miejskim na zabawie sylwestrowej organizowanej przez Urząd Miasta oraz Miejski Ośrodek Kultury.

Imprezę o godzinie 22:00 rozpoczął DJ Ricardo, który rozkręcał publikę największymi hitami mijającego roku. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, zgromadzeni zostali poczęstowani darmową Zupą Burmistrzówką. Tuż po zaprezentowanym wyjątkowym pokazie “Teatr Ognia” oraz zapaleniu złotego napisu “Wojkowice 2019”, serdeczne życzenia noworoczne mieszkańcom miasta złożył Burmistrz Tomasz Szczerba. DJ jeszcze do godziny 1:00 serwował zgromadzonym muzyczne hity.

Dziękujemy mieszkańcom za obecność oraz pomoc przy organizacji imprezy Spółce Wojkowickie Wody!