Sylwester 2017/2018 już za nami!

Mieszkańcy Wojkowic powitali Nowy Rok na plenerowej imprezie, która odbyła się w Parku Miejskim. Wojkowiczanie mieli okazję obejrzeć pokaz sztucznych ogni oraz bawić się przy najlepszych hitach minionego roku.

Tradycyjnie już mieszkańcy Wojkowic bawili się w Parku Miejskim na zabawie sylwestrowej organizowanej przez Urząd Miasta oraz Miejski Ośrodek Kultury.

Imprezę o godzinie 22:00 rozpoczął DJ, który rozkręcał publikę największymi hitami mijającego roku. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, zgromadzeni zostali poczęstowani darmową Zupą Burmistrzówką. Tuż przez pokazem sztucznych ogni, serdeczne życzenia mieszkańcom miasta złożył Burmistrz Tomasz Szczerba. Po godzinie 24:00 niebo nad Wojkowicami rozświetlił pokaz sztucznych ogni, a DJ jeszcze do godziny 1:00 serwował zgromadzonym muzyczne hity. Dziękujemy za obecność i zapraszamy za rok!