Sukces młodych wokalistek z Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach

24 listopada w Katowicach, w MDK „Koszutka” filia „Dąb” odbył się VIII Wojewódzki Festiwal Talentów. Konkurs ten był skierowany do dzieci i młodzieży, które aktywnie rozwijają swoje pasje i chcą się nimi dzielić z szeroką publicznością. Wzięły w nim również udział uczestniczki zajęć wokalnych odbywających się w MOK-u pod kierunkiem Danuty Rajchel. Zoja Szczygieł oraz Joanna Wolny zajęły I oraz II miejsce w kategorii śpiew, co jest niezwykłym osiągnięciem i wyróżnieniem dla młodych wokalistek. Dziewczynki z wielką pasją śpiewają i cierpliwie ćwiczą podczas indywidualnych lekcji. Wytrwałość, konsekwencja i talent sprawiły, że w swojej kategorii były najlepsze.

VIII Wojewódzki Festiwal Talentów jest przeglądem organizowanym przez Miejski Dom Kultury „Koszutka” w Katowicach, gdzie uczestnicy mogą się zaprezentować w dwóch kategoriach – śpiew i taniec. Zarówno soliści jak i zespoły mają szansę na występ w artystycznej rywalizacji. W kategorii śpiew na scenie MDKU-u  wystąpiły uczennice pani Danuty Rajchel – Zoja Szczygiel i Joanna Wolny. Zaprezentowane przez dziewczynki utwory zachwyciły jury, które przyznało im I i II miejsce. Zoja i Joanna uczęszczają regularnie na indywidualne lekcje śpiewu do wojkowickiego MOK-u i rozwijają swoje talenty pod czujnym okiem profesjonalnej nauczycielki śpiewu. Serdecznie gratulujemy zarówno dziewczynkom jak i nauczycielce. Dziękujemy za to, że swoją wytrwałością pokazujcie jak wiele można osiągnąć, gdy pielęgnuje się pasje i zainteresowania.

laureatki konkursu wokalnego