Sukces Iterum Squad na Ogólnopolskim Turnieju Tańca

Weekend przywitał nas niespodzianką i bardzo miłą informacją prosto z Ogólnopolskiego Turnieju Tańca „Revolution of Dance” w Gilowicach, gdzie grupa młodych tancerek z zespołu Iterum Squad działającego w naszym Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach zdobyła III miejsce! Pod kierunkiem instruktorki i założycielki grupy – Patrycji Rutyny, dziewczyny mocno trenowały i przygotowywały swój układ taneczny na ten waży przegląd i dzięki współpracy oraz wielu godzinom treningów udało im się stanąć na podium! Serdecznie gratulujemy i razem z Wami cieszymy się z sukcesu, oby dał Wam dużo radości i zapału do tańca.

W dniach 25-26 marca w Gilowicach k. Żywca odbyła się III edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca „Revolution of Dance” organizowanego przez Szkołę Tańca i Ruchu „Dance 4 You” z Żywca. Turniej skierowany był do zespołów tanecznych działających przy instytucjach kultury. Nasz wojkowicki zespół Iterum Squad w pięknym stylu zajął w swojej kategorii wiekowej III miejsce. Dziewczyny specjalizują się w tańcu jumpstyle i już od 2016 roku trenują w MOK-u pod okiem Patrycji Rutyny, która mając wiele zainteresowań właśnie z miłości do tańca i odkrywania jego możliwości założyła zespół Iterum Squad. To już kolejny sukces grupy, mamy nadzieję, że dalej będą się tak pięknie rozwijać i realizować swoje pasje.

Zespół Iterum squad