Social media według Burmistrza Wojkowic

/, Zajęcia/Social media według Burmistrza Wojkowic

Social media według Burmistrza Wojkowic

Social media według Burmistrza Wojkowic Tomasza Szczerby

Miniaturka filmiku szkoleniowego Burmistrza Miasta Wojkowice Tomasza SzczerbyW ramach projektu “Laboratorium Innowacji Kulturalnych” realizowanego przez Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wojkowicach i gminą Wojkowice w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura, miało się odbyć szkolenie pt. “Jak wykorzystywać media społecznościowe do rozwijania swoich talentów”. Szkolenie miało się odbyć stacjonarnie w siedzibie MOKu i być przeznaczone dla dla uczniów z placówek oświatowych z terenu Gminy Wojkowice. Niestety pandemia pokrzyżowała nam plany – dlatego też zapraszamy na szkolenie online, które poprowadzi Burmistrz Miasta Wojkowice Tomasz Szczerba.

By | 2020-11-02T13:58:52+02:00 Październik 27th, 2020|