Ruszamy z zajęciami w sezonie 2019/2020

Wakacje powoli odchodzą w zapomnienie, a Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach rusza z zajęciami licząc, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla wszystkich, którzy zechcą skorzystać z zajęć ruchowych proponujemy zajęcia Pilates, spotkania odbywać się będą we wtorki o godzinie 19:00.  17 września(wtorek), na godzinę 17:30 zapraszamy na pierwsze zajęcia Zumby. Natomiast dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali jaką formę aktywności fizycznej wybrać 16 września(poniedziałek) o godzinie 17:30 odbędzie się dzień otwarty współorganizowany z Bartez Dance Fitness Wojkowice. (szczegóły na FB)

Działające w MOKu Regionalny Zespół Folklorystyczny Jaworznik, wielopokoleniowy Chór Kameralny Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach oraz grupa Teatralna Agrafka już we wrześniu rozpoczną pierwsze próby na które serdecznie zapraszają wszystkich chcących rozwijać swoje pasje.

Kontynuacji doczekały również zajęcia MOKart skierowane do osób lubiących scrapbooking, quilling i inne formy prac artystycznych. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w miesiącu – w czwartki od 16:00 do 19:00. Pierwsze spotkanie już w październiku.

Już 13 września(piątek) ruszają pierwsze zajęcia taneczne prowadzone przez Szkołę Tańca Arabeska, łączące w sobie m.in. takie style jak akrobatyka czy balet.

Wyczerpaliśmy już limit miejsc na lekcje gry na fortepianie oraz warsztaty wokalne, które zaczynamy już 16 września, istnieje jednak możliwość zapisywania się na listy rezerwowe tych zajęć.

Wciąż jeszcze pozostają wolne miejsca na zajęcia plastyczne, które odbywać się będą w środy od 18.09.2019 w godzinach 16:00-18:00.

Zapraszamy również do wysyłania zgłoszeń, chętnych na zajęcia gry na gitarze, ukulele, banjo, mandolinie  skrzypcach.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielą pracownicy pod numerem telefonu 32 769 64 82 wew. 21. Zapraszamy również na naszą stronę www.mokwojkowice.pl oraz Facebook’a.

KLAUZULA I OŚWIADCZENIA

KARTA ZGŁOSZENIA