Rozstrzygnięcie zimowych konkursów – mamy laureatów!

//Rozstrzygnięcie zimowych konkursów – mamy laureatów!

Rozstrzygnięcie zimowych konkursów – mamy laureatów!

Rozstrzygnięcie zimowych konkursów – mamy laureatów!

W trakcie tegorocznych  zimowych e-ferii ogłosiliśmy dwa konkursy dla dzieci – fotograficzny i plastyczny. Waszym zadaniem było przygotowanie pracy w wybranej technice oraz z uwzględnieniem tematu wybranego konkursu. Prace plastyczne miały nawiązywać do zimowych krajobrazów a fotograficzne do poszukiwania zimowych kadrów pod hasłem „ Zima w obiektywie”. Nadszedł czas na ogłoszenie wyników i rozstrzygnięcie. Wszyscy laureaci zostali powiadomieni o wygranej.

W konkursie plastycznym miały szansę wziąć udział już najmłodsze dzieci, bowiem pojawiła się kategoria zarezerwowana dla żłobka! Prac od maluchów otrzymaliśmy sporo i w tej kategorii zostały wybrany trzy miejsca. Również dopisali uczniowie klas I-III, gdzie także przyznano trzy miejsca, a w kategorii dla klas IV-VI wybrano jednego zwycięzcę.

A oto laureaci:

Kategoria Żłobek

1 miejsce – Lena Kamińska

2 miejsce – Stanisław Stanek

3 miejsce – Maria Szewczyk

Upominki za udział w konkursie otrzymali: Aniela Wenerska, Wiktoria Trzcionka, Alicja Kołakowska, Martyna Płazak, Nikola Skrzypczyńska, Antonina Meusel, Dominik Michner, Nikodem Pajor, Adam Komar, Rozalia Zimoch, Antonina Król, Kacper Zmarzły, Joanna Kyrcz

Kategoria I-III

1 miejsce – Lena Rabus

2 miejsce – Alicja Madej

3 miejsce – Tadeusz Nowak

Upominki za udział w konkursie otrzymali: Maja Kościelny, Bartosz Meusel, Daria Sawicka, Oskar Kacuga (kat. IV – VI)

Konkurs fotograficzny przypadł do gustu przede wszystkim uczniom szkół podstawowych i tam przyznano nagrody w dwóch kategoriach wiekowych – dla klas I-III oraz IV-VI.

A oto autorzy najciekawszych prac:

1 miejsce – Weronika Czyż

2 miejsce – Maja Kościelny

3 miejsce – Błażej Urbanek

Wyróżnienia: Alicja Madej, Lena Rabus, Oskar Kacuga

Wszystkie prace były ciekawe i oryginalne, bardzo dziękujemy dzieciom za zaangażowanie i kreatywne podejście do tematu. W naszej internetowej galerii będzie można zobaczyć nagrodzone zdjęcia i rysunki, zachęcamy więc do zapoznania się z twórczością dzieci.

By | 2021-02-11T15:54:38+02:00 Luty 8th, 2021|
Skip to content