Rozstrzygnięcie wakacyjnego konkursu – “Zabierz nas na wakacje”

Kto uważnie śledził stronę facebookową MOK-u, a także uczestniczył w wakacyjnych happeningach w Parku Miejskim ten wie o co chodzi! A my przypominamy – w lipcu ogłosiliśmy konkurs pod hasłem “Zabierz nas na wakacje”! Zadaniem uczestników było zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia podczas letniego wyjazdu, w pięknych okolicznościach przyrody lub w innych równie ciekawych, ale koniecznie z workiem z logo MOK-u.! Taki stylowy worek można było dostać podczas happeningów w Parku Miejskim od pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury. Każde nadesłane zdjęcie publikowaliśmy na facebooku, a teraz nadszedł czas na wybranie tych najciekawszych.

Na podsumowanie naszej wakacyjnej akcji zaprosiliśmy wszystkich, którzy nadsyłali nam przez lipiec i sierpień zdjęcia, a my skrupulatnie publikowaliśmy je na naszym facebooku. Worek z logo MOK-u zawędrował dzięki temu w każdy zakątek Polski, a nawet za granicę! Rozstrzygnięcie było wyjątkowo trudne, bo też Wasze zdjęcia były różnorodne, dowcipne, ciekawe, a także pokazały jak wiele rzeczy można robić na wakacjach i jak cudowny jest to czas. Dzięki Wam MOK miał wiele wrażeń, a teraz nadszedł czas na rozstrzygnięcie. Właśnie w  środę 9 października na scenie MOK-u odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców tej wakacyjnej przygody z MOKiem. Przybyły całe rodziny, wszyscy którzy brali udział w akcji, jako twórcy zdjęć i bohaterowie samych fotografii. Organizatorzy przyznali trzy główne nagrody oraz pamiątkowe upominki dla każdego uczestnika. Wśród tych najlepszych znaleźli się:

I miejsce – Patrycja Rutyna

II miejsce – Jessica Pasamonik

III miejsce – Małgorzata Trela

Wyróżnienia Monika Barańska, Agnieszka Puśledzka

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Wasze wakacyjne chwile uchwycone z logo MOK-u są z nami przez cały czas i poprawiają nam humory w jesienne, zimne wieczory. Mamy nadzieję, że konkurs sprawił Wam wiele frajdy i radości.