Quiz “Nie dla Mugoli” / Magiczne Ferie w Mieście ONLINE 2022

W tym roku po raz kolejny przyszło nam zmierzyć się z narastającą pandemią, a co za tym idzie Ferie zimowe zorganizować w jedyny bezpieczny sposób, czyli online. Jednak pomimo tego, że nie możemy się spotkać z Wami osobiście to mamy dla Was ciekawy program zajęć w wirtualnej przestrzeni za pośrednictwem naszego kanału na YouTube oraz Facebooka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wojkowicach, która jest współorganizatorem Ferii.  W ramach zimowej przerwy proponujemy warsztaty online oraz konkursy z nagrodami. Pomogą nam w tym niezawodni instruktorzy oraz Akademia Uśmiechu. W zajęciach może wziąć udział każdy, są one przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Zachęcamy do uczestnictwa w warsztatach na żywo, gdyż to właśnie wtedy czekać będą na dzieci różne niespodzianki.

Zanim rozpoczniesz quiz – mała instrukcja:

• W QUIZIE MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ TYLKO DZIECI I MŁODZIEŻ W WIEKU PRZEDSZKOLNYM I SZKOLNYM – Będziemy weryfikować przed przyznaniem nagród!
  • Quiz rozpocznie się 21 lutego o godzinie 11:00, a zakończy się o godzinie 23:59
  • Składa się z 20 pytań
  • Na wykonanie masz 6 minut – (polecamy włączyć stoper)
  • Po upływie czasu quiz zakończy się automatycznie
  • Po wykonaniu, na twój adres e-mail wyślemy końcowy wynik
  • Wygrywa osoba z największą ilością poprawnych odpowiedzi, w jak najkrótszym czasie
  • Po kliknięciu w poniższy przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę quizu. Przed rozpoczęciem prosimy o wpisanie wymaganych informacji oraz o potwierdzenie zapoznania się z załącznikami dostępnymi poniżej i ich akceptację)
  • Zdecydowanie pomoże dobra znajomość filmów o Harrym Potterze!
  • Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest voucher o wartości 50 zł do restauracji KOHAM

Załączniki:

Życzymy dobrej zabawy!