Quiz “Który rok ma nasz MOK?”

Który rok ma nasz MOK? No właśnie! Pewnie nie będziesz miał z tym problemu, chociaż… kto wie? Sprawdźmy to! Takie i inne pytania znajdziesz w quizie, który przygotowaliśmy z okazji jubileuszu powstania Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Sprawdź swoją wiedzę na temat naszej instytucji! Na każde pytanie jest tylko jedna poprawna odpowiedź. Pamiętaj, że szybkość udzielania odpowiedzi również ma znaczenie, szczególnie w przypadku, gdy kilka osób będzie miało taki sam wynik. Wtedy o miejscu zadecyduje czas, w którym wykonano cały quiz. Zabezpieczyliśmy się na wypadek sprawdzania wiedzy w internecie – nie ma lekko! Na całość masz maksymalnie 5 minut. Jeśli nie zdążysz – niepełny quiz zostanie automatycznie wysłany. Życzymy dobrej zabawy!

Uwaga!

• Możesz wykonać quiz tylko jeden raz!
  • Po kliknięciu “rozpocznij quiz” zostaniesz poproszony o wpisanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, a także o zaakceptowanie regulaminu i klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych dostępnych w linkach poniżej.
  • Na wykonanie quizu masz maksymalnie 5 minut!
  • Pamiętaj, że im szybciej poprawnie wypełnisz quiz – tym większe masz szanse na wygraną!
  • Czas liczony jest od momentu wpisania danych i zaakceptowania regulaminu oraz regulaminu i klauzuli.
  • Timer umieszczony jest w prawym dolnym lub górnym rogu ekranu (zależnie od urządzenia)

Kilka głębokich wdechów i zaczynamy. Życzymy dobrej zabawy i powodzenia!