Półmetek kolejnych warsztatów komputerowych za nami!

Od września 2017 r. do  teraz w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach są prowadzane warsztaty komputerowe dla seniorów. Spotykamy się 2 razy w miesiącu w czwartki  w godzinach od 15.00 do 17.00.  Do tej pory udało nam się zorganizować  4  takie cykle.  Uczestnicy zajęć zdobyli wiedzę z podstaw obsługi komputera, na temat zakładania i korzystania z poczty internetowej, obsługi edytora tekstów oraz  korzystania z Internetu.

Kursanci tego cyklu, jak i poprzednich edycji  bardzo pozytywne wypowiadali się na temat przeprowadzonych zajęć. Doceniano miłą i spokojną atmosferę. Zapewniali, że zdobytą wiedzę na pewno wykorzystają w najbliższej przyszłości. Ogromnie cieszyło nas, kiedy z zajęć na zajęcia  seniorzy przychodzili z coraz większym uśmiechem i coraz większą wiarą w to, że nauczą się korzystać z dobrodziejstw nowoczesności.

Zapraszamy  do uczestnictwa w warsztatach  komputerowych w MOK-u.

Przyjdź a zobaczysz, że warto!

Barbara Nowak