Pierwszy tydzień „Wakacji w mieście” za nami!

Początek wakacji przywitał nas upalną pogodą, było gorąco, słonecznie i wesoło – a to za sprawą naszych wspaniałych animatorów i instruktorów, którzy zadbali o to aby ten czas był dla dzieci jak najbardziej atrakcyjny i pełen dobrej zabawy. Drugiego dnia akcji, czyli w czwartek 8 lipca w Parku Miejskim odbyły się animacje z Ulą i Izą, które zaproponowały dzieciom zajęcia integracyjne, gry i zabawy ruchowe, a także działania plastyczne. Pogoda dopisała, ale przede wszystkim dopisała frekwencja – duża ilość dzieci ogromnie nas ucieszyła i sprawiła, że warsztaty stały jeszcze ciekawsze.

Warsztaty animacyjne dla dzieci poprowadziły dwie wspaniałe instruktorki – Ula Czerkawska i Iza Trefon, które zapewniły dzieciom różnorodną zabawę na świeżym powietrzu. Były popularne gry z chustą animacyjną, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem i sprawiają najmłodszym wiele radości. Dzieci opanowały również teren w okolicach miejskiej fontanny, gdzie przy użyciu kolorowej kredy malowały na płytkach chodnikowych to wszystko co kojarzyło im się z latem w mieście. Animatorki zorganizowały również zawody w grę w kręgle, a także wiele innych ciekawych sportowych i ruchowym zajęć w tym konkursy z nagrodami. Dziękujemy Wam za wspólną zabawę i zapraszamy ponownie w przyszłym tygodniu!