Słoneczny początek Happeningów z MOKiem

Choć pogoda ostatnio bywa kapryśna, to piątkowy Happening w Parku Miejskim  odbył się zgodnie z planem. Było ciepło, wesoło i kolorowo.  Nawet groźba deszczu nie przegoniła chętnych do wspólnej zabawy.

Przy dźwiękach wesołej muzyki przy stoisku pracowników MOKu zbierały się coraz dłuższe kolejki. Popularnością wśród dziewczynek cieszyły się kolorowe makijaże motylków, kotków i księżniczek. Chłopcy wybierali balonowe miecze i malowali pirackie twarze. Nie zabrakło także ogromnych baniek mydlanych, które szybko wypełniły cały plac zabaw.

Kolejne spotkanie z animatorkami Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach już 11 czerwca. Tradycyjnie zamawiamy piękną pogodę i widzimy się w Parku Miejskim przy placu zabaw. Zapraszamy!