Pierwsze sukcesy plastyczne w tym roku szkolnym!

Zajęcia plastyczne w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach od lat cieszą się ogromnym powodzeniem, a ich uczestnicy już wielokrotnie byli nagradzani w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich. Nie dziwi więc, że wśród kilku tysięcy prac, które zostały zgłoszone do udziału w Ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym pt. „Autoportret” organizowanym w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł, znalazły się wyróżnienia dla trójki naszych podopiecznych.

Lena Łukasiewicz, Natalia Rabus oraz Marta Grad otrzymały nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy, które podczas zajęć wręczył im Pan Mariusz Wnukowski.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  oraz wytrwałości w rozwijaniu swoich wyjątkowych talentów.

Sylwia Łukasik