„Niech żyje bal” – o tym jak Wojkowice bawiły się w karnawale

W minioną sobotę, 16 lutego, w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach odbyła się zabawa karnawałowa dla dorosłych. Była to doskonała okazja do tańca w gronie przyjaciół i znajomych  przed nadchodzącym postem. Na pięknie udekorowanej i oświetlonej sali widowiskowej mieszkańcy Wojkowic bawili się w rytm znanych i niezwykle energetycznych przebojów muzycznych, a o nastrój zadbał rozrywkowy duet, który zapewnił karnawałowemu szaleństwu prawdziwie szampańską atmosferę.

Kilkadziesiąt par z Wojkowic i okolic spotkało się w sobotni wieczór na zabawie karnawałowej zorganizowanej przez wojkowicki MOK. Szczególnie licznie przybyli seniorzy z Aktywnego Wojkowickiego Seniora. Imprezę poprowadziła dwójka wodzirejów – „Poparzeni bigosem”. Nazwa niezwykle intrygująca, a i sam duet w swoim repertuarze posiadał największe hity polskiej piosenki rozrywkowej, które sprawiły, że uczestnicy wirowali w tańcu i doskonale bawili się przez kilka godzin. Wszyscy czuli się niezwykle swobodnie i dali się ponieść energicznej muzyce. Biesiadowano, podskakiwano i kręcono piruety. Wśród przebojów, które porywały do tańca znalazły się utwory Sławomira, kultowy tekst zespołu Boys -„ Jesteś szalona” i wiele innych. „Poparzeni bigosem” doskonale wiedzieli jak rozkręcić imprezę i rozbawić tańczące pary. W międzyczasie można było częstować się kawą, herbatą oraz słodkimi przekąskami, a w ramach ciepłego posiłku podano bigos. Wieczór spędzony na tak radosnej zabawie na długo pozostanie w pamięci uczestników. Dziękujemy za liczny udział i zapraszamy za rok!