Nabór do Kameralnego Chóru Wielopokoleniowego

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach rozpoczyna nabór do Kameralnego Chóru Wielopokoleniowego. Jest to okazja dla wszystkich, którzy lubią śpiewać i chcą się w tym kierunku rozwijać, dla osób które dobrze czują się w grupie i chciałyby poznać tajniki śpiewu chóralnego. Grupa działająca w MOK-u szuka właśnie takich miłośników wokalnych wyzwań w wieku od 7 do 77 lat! Chór Wielopokoleniowy to zarówno dzieci jak i dorośli, a więc pokoleniowy mix, który na scenie daje nam wyjątkową jakość. Zapraszamy!

Organizatorzy zapraszają chętnych na pierwsze spotkanie połączone z przesłuchaniami już 7 października. Pierwsze przesłuchania odbędą się od 16.30 do 17.00, a następnie do godziny 19.00 będą miały miejsce próby. Kolejne przesłuchania zostały wyznaczone na godzinę 19.00 do 19.30. Zachęcamy mężczyzn i kobiety a także dzieci do zapoznania się z działaniami grupy, wypróbowania własnych sił na spotkaniu z uczestnikami zajęć i prowadzącymi. Chór to przede wszystkim integracja, praca nad emisją głosu, przełamywanie barier i doskonalenie warsztatu wokalnego. Udział w zajęciach i systematyczne ćwiczenia dają również możliwość występów podczas uroczystości i okolicznościowych wydarzeń organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach.